Apple, MacBook Pro'lar İçin Batarya Değişim Programı Başlattı

Apple, uzun süredir gelen kullanıcı geri bildirimleri sonucunda MacBook Pro dizüstü bilgisayarlarının bazılarında batarya ile ilgili problemlerin olduğunu kabul etti ve dünya genelinde ücretsiz batarya değişim programı başlattı. 

MacBook Pro Pil Sorunu
Apple yetkilileri tarafından Cuma günü yapılan açıklama ile kabul edilen batarya probleminin çözümü için şirket ücretsiz batarya değişim programı başlattı. Ekim 2016 ile Ekim 2017 tarihleri arasında üretilen MacBook Pro'nun 13 inçlik ekran boyutuna sahip (Touch Bar'sız) modelinde geçerli olan değişim programı için bir sorgulama sayfası da oluşturuldu. 

Sizde batarya problemi yaşayan MacBook Pro kullanıcılarından biriyseniz adresinde  ilgili kısıma cihazınızın seri numarasını yazarak değişim programına uygunluğunu sorgulayabilirsiniz. Bilgisayarınızın seri numarasını bilmiyorsanız Apple Menüsü > Bu Mac Hakkında adımlarını takip ederek öğrenebilirsiniz. Şu bilgiyi de vermekte fayda var. Eğer daha önceden batarya ile ilgili problem yaşayıp onarımı için 129 dolar ödeme yaptıysanız bu ödemeyi de geri alma talebinde bulunabilirsiniz. 

Apple, MacBook Pro Pil Değişim SayfasıHiç yorum yok

Yayın Altı Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.